750₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz!
eudemonia; saf mutluluk ve “iyi olma” hali… ilhamını doğa ve döngülerinden alır, mevsiminde, lokal ve etik üretimi destekler, kadim bilgiler ve ritüellerin ışığında bedeninle ve doğa ile yeniden bağlatı kurmana alan açar…
Üretimin ilk aşamasından, paketli ürün sizlere ulaşana kadar her aşamada sürdürülebilirliği destekliyoruz. Üretirken bilinçli tüketmek amacı ile yola çıkıp, tüm ürün içeriklerimizi birbirleriyle ve en önemlisi dünyamız ile uyum içinde kurguladık. Bilinçli tüketime teşvik ederek, minimum ürünle maksimum etkiyi almak üzere oluşturulan içeriklerimizin üretim aşamasında hiç bir canlı zarar görmemiştir, tüketildiğinde de hasar oluşturmayacaktır. Tüm ürünlerimiz en saf halinde ve %100 vegandır. Aromaterapik ürünlerimiz  GMP (ISO 22716:2007), ISO 9001:2015 belgelerine sahip bir labarotuvarda,içerisinde hiç bir katkı maddesi bulunmayan, elde edilme sürecinde kimyasal süreçlerden geçmemiş, organik ham maddeler ile üretilir. Eudemonia koleksiyonunda ulaşabileceğiniz ürünler cinsiyete bağlı nitelikler taşımaz. Tüm ürünler çok amaçlı olarak kurgulanmıştır. Aynı zamanda aromaterapi kolesiyonundaki ürünler birbirleriyle uyumlu, karıştırılabilir formülleri sayesinde kişiselleştirme opsiyonu ile kendinizi ifade etmenize alan açar.
you only have two homes, your body and your planet lets take care of them

Bedenimin ve ruhumun doğanın bir parçası olduğunu bana aşılayarak büyüten bir aileye sahip olduğumdan, yaradılışın yabani güzelliklerinin iyileştirici gücüne inancım hep sonsuz oldu. Aynı anda hem bu kadar yıkıcı hem de bu kadar yapıcı bir döngü bana kendimi evrende hem kocaman hemde küçücük hissettirebilirken içimdeki dengeyi kurmama da yardımcı oldu.

Bireysel serüvenimde deneyimlediğim, öğrendiğim her şeyi yanıma alıp, bu kez yola sizlerle birlikte çıkmak isteğim.

Umarım bu sayfada bulacağınız ürünler yolculuğunuza ışık tutar…

İdil Ertürkler

Eudemonia Kurucu & Yaratıcı Direktörü

Aromaterapist, Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiricisi

Ücretsiz Abone Ol

Blog yazıları, yeni ürünler ve kampanyalarda haberdar olmak için abone olun.

    Shopping cart

    0

    No products in the cart.